Персональна виставка «Яблунево-медова казка»

Персональна виставка «Яблунево-медова казка», Кіїв, Галерея Глобус, Майдан Незалежності, з 19 гдуня 2014р по 15 січня 2015р. Продовження з лютого 2015р по травень 2017р.

У травні 2017 року вісім робіт з колекції «Яблунево-медова казка» було викрадено з галереї. Завдяки зусиллям суспільства, друзів, влади — майже всі роботи були знайдені та повернені авторові. Роботи художниці експонуються в музеях України. Представлені на аукціонах Барселони, Фігейроса, Мюнхена, Праги.

Fursa Oxana1

“Яблунево-медова казка” Оксани Фурса — це яскраві багатошарові стилізації у стилі арт-фольк, які поєднують елементи живопису, графіки, анімації, наївного мистецтва та мають складну символіку.
Їх можна роздивлятися та розгадувати годинами, здається – навіть доторкнутися та відчути на смак.

kartina 3

Любов до України відчувається в кожному «клаптику» картин художниці із серіі «ПЕЧВОРК». Свої роздуми, враження та емоції пані Оксана передала в стилі арт-фольк, в який гармонійно вплетені елементи наївного мистецтва, символізму, стилізації, графіки.

kartina

Пошарово створюючи свою роботу, художниця спочатку малює існуючу дійсність (депресія, страхи, війна), а потім поступово переписує образи на сюжети власного образу щастя. Її картини, як матриці, несуть позитивну енергію любові, надії, світла та змін на краще.

kartina 1

Авторські техніки Оксани Фурса – це поєднання непоєднуваного – робота мастихіном і нульовим пензлем. Це барельєфність та неповторні багатошарові фактури, до яких хочеться доторкнутися буквально. Це світлотіні, гра яких змінює, оживляє зафіксоване на полотні – це бачиш не тільки очима, а й відчуваєш душею.

kartina 2

Кожна картина – це розповідь про благодатний яблунево-медовий край. Яскраві та позитивні полотна створюють атмосферу щасливої казки, в яку віриш, на яку хочеться перетворити своє життя та буття своєї Країни.
Саме так з 15 лютого представлятимуть ці роботи Україну в європейських галереях на виставках Голландії, Бельгії, Німеччини. А перед тим – художниця презентує їх своїм співвітчизникам. Презентує саме тут, на Майдані – в місці де все починалося…

posetiteli 1

Alena Grebenuk

Золотий голос України, Олена Гребенюк

posetiteli

posetiteli 2

Про художницю
Оксану Фурса, як украінську художницю надихають фольклорні мотиви, декоративно-ужиткове мистецтво. В її роботах звучить відгомін прадавніх наскельних розписів та середньовічних естампів.
Ії художній світ водночас конкретно-буквальний і символічно-складний На виставці представлена нова авторська техніка АРТ-ФОЛЬК.

Fursa Oxana